Zlevněných letenek z Vídně na Lanzarote za 89€ můžete využít k levné návštěvě Kanárských ostrovů. Na nejvýhodnější cenu dosáhnete, pokud pojedete ve 4 lidech a budete bydlet v jednom apartmánu. Je to nízkorozpočtové řešení, ale dostanete se díky tomu na cenu 3830Kč za 8 dní a ušetříte i na pronájmu automobilu. Letět ale můžete samozřejmě i ve dvou a zvolit si ubytování jinde. V ceně máte odbavené zavazadlo do 20Kg a někdo tak může vzít i stan (rozhovor s mým kamarádem, který stanoval mimojiné i na Kanárských ostrovech, naleznete zde). Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před cestou si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, stravu.  Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Já pro názornost zvolil toto ubytování a to zejména pro co nejnižší cenu. Pro hodně čtenářů jsou nejvíc omezující finance a nevadí jim se uskromnit na ubytování, zvlášt pokud dny tráví po výletech a do hotelu se chodí jen vyspat. Pokud jedete ve 2 lidech a hledáte dobrou kvalitu za rozumnou cenu, doporučil bych vám toto ubytování. Má fantastické hodnocení a krásný výhled na moře.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Lanzarote – Vídeň za 89€ můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky z Vídně na Lanzarote
Letenky z Vídně na Lanzarote
Kanárské ostrovy z Vídně na 8 dní pro partu či rodinu za 3830Kč! (letenky + hotel)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!