Letenek z Vídně na Gran Canarii za 99€ můžete využít k levné dovolené na Kanárských ostrovech. Částka za letenky je konečná za let tam i zpět a zahrnuje krom příručního i odbavené zavazadlo. I s ubytováním se pak dá vejít do částky 4780Kč. Důkladného průvodce po Gran Canarii, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde. K dispozici je více termínů a krom 8-denního, můžete zvolit i 15-denní pobyt.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování, stravu. Snížit náklady můžete cestou ve 4 lidech, větší apartmány jsou v přepočtu na člověka levnější a budete sdílet i náklady na auto.  Auto si můžete  můžete půjčit přes Rentalcars

 

Všechna ubytování na toto datum, naleznete zde. Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Já pro názornost vybral toto ubytování, kde i s poplatkem za úklid zaplatíte cca 4500Kč/2 osoby/8 dní. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí.

 

 

Letenky Vídeň – Gran Canaria – Vídeň za 99€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby). K dispozici jsou ale jiné termíny, případně můžete letět na 15 dní.

 

Levné letenky na Gran Canarii z Vídně
Levné letenky na Gran Canarii z Vídně

 

 

 

 

 

Kanárské ostrovy (Gran Canaria) z Vídně na 8 dní za 4780Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!