Za velmi dobrou cenu se v první polovině srpna můžete vypravit na Fuerteventuru. Na tomto španělském ostrově vás přivítají příjemné teploty, čisté moře i krásné pláže. Zpáteční letenky s odletem z Berlína u společnosti Ryanair zakoupíte v přepočtu za 1 950 Kč. Co vše na Fuerteventuře podniknout vám poradí náš online průvodce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Kanáry s cestovní kanceláří naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko patří mezi epidemií silněji zasažené státy. Aktuálně má proto stále uzavřené hranice pro turisty, otevřít by se ale měly začátkem července. Do ČR se pak od 15. června budete vracet bez nutnosti předložit negativní test.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou dosud nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pči cestách po EU si sice případně vystačíte s kartičkou pojištěnce, pro jistotu je však vždy lepší mít uzavřené cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že se na případném lékařském ošetření nebudete muset finančně podílet. Cestovní pojištění si můžete vyřídit online zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupného Berlína (Schönefeld), kam se dopravíte se společnostmi Regiojet (dříve StudentAgency) či Flixbus.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte spočítat alespoň přibližné náklady na celou dovolenou. K ceně letenek tak připočtěte náklady na transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Fuerteventuru stojí za to procestovat, auto je možné zarezervovat již předem na Rentalcars

 

Volné ubytovací kapacity najdete na Bookingu. Alternativně můžete využít ještě další možnost, a to naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci může být vhodné zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky BerlínFuerteventuraBerlín na termín 4. až 11. srpna rezervujte na stránkách Ryanair. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

letenky Fuerteventura ryanair
Letenky na Fuerteventuru, srpen
Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Berlína o letních prázdninách za 1950 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!