Letenky z Vídně na Kanárské ostrovy společnosti Laudamotion představují jednu z nejlevnějších cest, jak si zaletět v zimě za teplem. I s levným ubytováním nabízející venkovní bazén se vejdete do částky 3030Kč za 8-denní dovolenou. Navíc si vystačíte s občanským průkazem a ani pronájem auta není nijak drahý. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe s Regiojetem (dříve Student Agency). Průvodce Vídní naleznete zde >>

Odlet je v ideálně ve 14:10, návrat do Vídně je ale v půl 1 ráno. Na jednu stranu je to dobře, protože si užijete i poslední den na Kanárech, na druhou stranu to může být pro někoho problém kvůli dopravě, nebo malým dětem. Berte to v potaz při plánování.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště ve Vídni i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Rovněž počítejte s tím, že v ceně máte jen příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm a odbavené či větší je za příplatek. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Pokud chcete cestovat za pár korun, tak dobře vychází například toto ubytování. Zvolte si ale samozřejmě dle svých preferencí, někomu může např. vadit vzdálenost od pláže.

 

Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky nakupte na stránce Ryanair.com na datum 8. – 15. prosince. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami přispějete na chod tohoto webu.

 

Levné letenky z Vídně na Fuerteventuru
Levné letenky z Vídně na Fuerteventuru

 

Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Vídně na 8 dní za 3030Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!