Zaleťte se ohřát na Fuerteventuru, jeden z Kanárských ostrovů! Předností tohoto tipu je odlet z Prahy, ale i fakt, že v ceně letenek máte krom příručního zahrnuté i odbavené zavazadlo. Když levné letenky zkombinujete s dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 5 180 Kč na osobu za 8denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak všechny dostupné zájezdy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, na delší dovolenou ho ale doporučujeme. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Pro cestu na Kanárské ostrovy nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem. Domluvíte se zejména španělsky, v turistických letoviscích ale i anglicky.

 

Před nákupem čehokoliv si spočítejte přibližný odhad nákladů na celou dovolenou. Započtěte dopravu z/na letiště, dopravu na místě i stravu. Pokud plánujete Fuerteventuru pořádně procestovat, ideální je půjčení auta. To doporučujeme zamluvit předem přes Rentalcars nebo u autopůjčovny Cicar. Se druhou jmenovanou přitom máme ty nejlepší zkušenosti. Pokud si nechcete půjčovat auto, pro dopravu z letiště využijte služeb Hoppa. Stojí skoro stejně jako linkový autobus, ale není nutné přestupovat a vyloží/vyzvednou vás přímo před hotelem.

 

Pro názornost jsme vybrali ubytování v Residencial Corralejo Centro Playa. Tento penzion se vyznačuje zejména výbornou polohou v nejoblíbenějším letovisku na ostrově i blízkostí krásné pláže. Další možností je registrace přes tento odkaz pro získání slevy 725 Kč a následná rezervace ubytování přes AirBnb. Pokud cestujete s malými dětmi, některé byty dostupné na Airbnb pro vás budou vhodnější než klasický hotel, protože v nich budete mít k dispozici pračku, kuchyni apod. I v tomto případě doporučujeme ubytování hledat ve městě Corralejo. Všechny volné ubytovací kapacity v tomto letovisku na Airbnb naleznete zde>>.

 

 

Letenky na termín 16. až 23. května rezervujte zde>>.

 

Cena na náhledu je za 2 osoby (letenka pro jednu osobu tak stojí 2 990 Kč).

 

Letenky Fuerteventura
Letenky Fuerteventura
Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Prahy na 8 dní za 5180 Kč! (letenky vč. zavazadel + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!