kanada

Pokud byste se v příštím roce rádi podívali do Kanady, na trhu se právě objevila zajímavá nabídka. Zpáteční letenky do Toronta od aerolinek Lufthansa + Air Canada nyní zakoupíte za 7 690 Kč. Odlétat budete z polského Krakova, čeká vás jeden přestup. K dispozici jsou termíny od ledna do května. Pokud by vám víc vyhovoval přílet do Ottawy, i taková varianta je možná. Vyjde vás na 8 390 Kč, přestupovat budete 2×. Kanada je země s dechberoucí přírodou, pokud vás její návštěva láká, toto je určitě dobrá nabídka. Jedná se o tip na individuální turistiku, pokud se do Kanady chcete vydat s cestovní kanceláří, nabídku zájezdů najdete pod tímto odkazem.

 

 

TIP: Pokud dosud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na cestu do Kanady určitě nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>. 

 

Odlétat budete z dobře dostupného Krakova. Až na letiště vás dovezou některé spoje společnosti Regiojet. Na hlavní nádraží Kraków Główny vás pak dopraví Flixbus, odtud na letiště snadno dojedete vlakem. Samozřejmě se také nabízí varianta cestu do Kanady spojit s prohlídkou tohoto pěkného polského města.

 

Před nákupem letenek si určitě nezapomeňte propočítat alespoň hrubé celkové náklady včetně výše zmíněného pojištění, ubytování a stravování. Před cestou si zažádejte o vízum eTA, učinit tak můžete zde. Počítejte také s tím, že při vstupu do země budete muset prokázat, že máte dostatečné finanční prostředky.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

 

Letenky Krakov–Toronto–Krakov za 7 690 Kč můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

Letenky Krakov–Ottawa–Krakov za 8 390 Kč můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

Levné letenky do Toronta

 

Levné letenky do Ottawy
Kanada z Krakova za 7690 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

1 komentář u „Kanada z Krakova za 7690 Kč! (letenky tam i zpět)

  • 11.11.2019 (17:25)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den, já jsem teď byla v Krakově Flixbusem a taky měl zastávku přímo na letišti. 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!