Kalábrie je jednou z nejkrásnějších oblastí Itálie s plážemi připomínajícími Karibik. Rádi byste tento úchvatný region navštívili, ale zájezdy od cestovních kanceláří se vám zdají drahé nebo vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují? Pak využijte akční charterové letenky a naplánujte si dovolenou podle svého vkusu. Za 1 990 Kč získáte přímé letenky z Prahy včetně odbaveného zavazadla. Nahlédněte také do našeho průvodce Itálií a nalaďte se na cestu. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Itálie přes CK případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po Evropě si sice vystačíte i s kartičkou pojišťovny, vždy však raději doporučujeme sjednání cestovního pojištění.  Budete tak mít jistotu, že případná ošetření nebudete muset platit z vlastní kapsy. Podívejte se na toto přehledné online srovnání cestovních pojištění.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto raději propočítejte alespoň hrubý odhad nákladů na celou dovolenou. Myslete na ubytování, transfer z/na letiště v Itálii i stravování. Pokud si budete chtít půjčit auto, rezervovat si ho můžete už předem a z pohodlí domova na ověřených stránkách Rentalacars.

 

Všechny volné hotely na dané datum naleznete zde. Je jen na vás, zda zůstanete přímo v lázeňském městě Lamezia Terme, kam přiletíte, nebo se vydáte do některého z jiných letovisek. Za nás doporučujeme město Tropea s opravdu nádhernými plážemi. Alternativně můžete využít naši slevu a ubytovat se přes stránky AirBnb. Pozor dejte na to, že je stále hlavní sezóna a řada ubytování má kompletně vyprodáno. Hotel proto ideálně rezervujte zároveň s nákupem letenek.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha–Lamezia Terme (Kalábrie)Praha na termín 16. až 23. srpna za 1 990 Kč můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky Kalábrie
Letenky Kalábrie
Kalábrie z Prahy na týden za 1990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!