Kalábrie je jednou z nejkrásnějších oblastí Itálie s plážemi připomínajícími Karibik. Rádi byste tento úchvatný region navštívili, ale zájezdy od cestovních kanceláří se vám zdají drahé nebo vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují? Pak využijte akční charterové letenky a naplánujte si dovolenou podle svého vkusu. Za 1 990 Kč získáte přímé letenky z Prahy včetně odbaveného zavazadla. Nahlédněte také do našeho průvodce Itálií a nalaďte se na cestu. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Itálie přes CK případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po Evropě si sice vystačíte i s kartičkou pojišťovny, vždy však raději doporučujeme sjednání cestovního pojištění.  Budete tak mít jistotu, že případná ošetření nebudete muset platit z vlastní kapsy. Podívejte se na toto přehledné online srovnání cestovních pojištění.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto raději propočítejte alespoň hrubý odhad nákladů na celou dovolenou. Myslete na ubytování, transfer z/na letiště v Itálii i stravování. Pokud si budete chtít půjčit auto, rezervovat si ho můžete už předem a z pohodlí domova na ověřených stránkách Rentalacars.

 

Všechny volné hotely na dané datum naleznete zde. Je jen na vás, zda zůstanete přímo v lázeňském městě Lamezia Terme, kam přiletíte, nebo se vydáte do některého z jiných letovisek. Za nás doporučujeme město Tropea s opravdu nádhernými plážemi. Alternativně můžete využít naši slevu a ubytovat se přes stránky AirBnb. Pozor dejte na to, že je stále hlavní sezóna a řada ubytování má kompletně vyprodáno. Hotel proto ideálně rezervujte zároveň s nákupem letenek.

 

 

Letenky Praha–Lamezia Terme (Kalábrie)Praha na termín 16. až 23. srpna za 1 990 Kč můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky Kalábrie
Letenky Kalábrie
Kalábrie z Prahy na týden za 1990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!