Do Chorvatska nemusíte nutně pouze v létě, některá města mají co nabídnout i na jaře. Jedním z nich je historický Zadar, který je doslova prošpikovaný památkami. K tomu připočtěte výborné jídlo a příjemnou atmosféru a máte ideální destinaci pro jarní dovolenou. Z Prahy se sem za 878 Kč vydáte na přelomu března a dubna. Pokud k letenkám přidáte námi vybrané ubytování, dostanete se na celkovou částku 3 105 Kč/osoba za týdenní dovolenou. Podrobného průvodce po Chorvatsku, v němž nechybí ani Zadar, si můžete zdarma přečíst zde. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady naleznete v tomto podrobném návodu >>.

 

I když budete cestovat po Evropě, pro jistotu vždy doporučujeme vyřídit cestovní pojištění. Učinit tak můžete z pohodlí domova, přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek přesto nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování a dopravu po Zadaru.  Pokud byste si chtěli půjčit auto, rezervaci můžete provést předem na ověřených stránkách Rentalcars. Půjčení vozu doporučujeme, pokud plánujete výlety za hranice města. Pro pohyb po Zadaru si obvykle vystačíte s místní dopravou a svýma nohama 🙂

 

Pro ubytování jsme zvolili velmi dobře hodnocené Apartmány Mikulič. Ty se pyšní výhodnou polohou, daleko to odtud není na proslulá náměstí Narodni Trg a Náměstí pěti studní (2,3 km) ani na letiště (10 km). Pokud by vám námi vybrané ubytování nevyhovovalo, veškeré volné hotely na daný termín najdete na Bookingu. Ještě o něco levnější alternativou pak může být využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Zadar–Praha v termínu 31. března až 7. dubna (úterý až úterý) můžete zarezervovat na stránkách aerolinky Ryanair. Letenky lze zakoupit také u ověřeného českého prodejce, cena je o něco vyšší, celý nákup ale bude v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Chorvatsko, Zadar akční letenky
Levné letenky do Zadaru
Jarní Zadar z Prahy na 8 dní za 3105 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!