Jarní Sicílie z Bratislavy za 830 Kč! (letenky tam i zpět)

Jarní Sicílie z Bratislavy za 830 Kč! (letenky tam i zpět)

Přemýšlíte o nějakém jarním výletu? Co takhle vydat se na pár dní na Sicílii a prozkoumat krásy tohoto italského ostrova na vlastní oči hned příští měsíc? Sicílie nabízí nádherné pláže, průzračné moře, krásnou přírodu a spoustu zajímavých památek. Zpáteční letenky na trase Bratislava – Trapani (Marsala) – Bratislava můžete aktuálně pořídíte u letecké společnosti Ryanair za skvělou cenu 830 Kč. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Sicílií.Pokud byste na Sicílii letos rádi vyrazili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, organizované zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnoutzde.

INFO KE KORONAVIRU: Itálie je turistům otevřena bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příletový formulář.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně hledáte další rady, určitě vám přijde vhodtento podrobný návod >>

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možnostínaleznete zde >>Pokud chcete krásy Sicílie objevovat nezávisle na hromadné dopravě, srovnání cen všech autopůjčovennajdete zde>>.

Ubytování na Sicílii můžete vyhledat a rezervovat na stránkáchBooking.

Letenky na traseBratislava – Trapani – Bratislava např. v termínu 26.3. – 31.3. 2023můžete rezervovatna stránkách Ryanair >>