Jarní Sardinie z Bratislavy za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)

Jarní Sardinie z Bratislavy za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)

Láká vás návštěva Sardinie a patříte mezi příznivce individuálního cestování? Využijte akčních letenek, které nyní u dopravce Ryanair pořídíte za 1 120 Kč a vydejte se prozkoumat krásy tohoto nádherného italského ostrova na vlastní oči. Odlet je z dobře dostupné Bratislavy. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci ostrovem, kde najdete tipy pro váš itinerář. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy od cestovních kanceláří si můžeteprohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU:Itálie je turistům otevřena bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příletový formulář.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil.

Hotely na Sardinii rezervujte přes stránkyBooking.

Letenky na trase Bratislava – Alghero – Bratislava v termínu 26.3. – 2.4. 2023můžete rezervovat nastránkách Ryanair >>