Že prý nelze strávit dovolenou u moře za nízkou cenu? Rychle vás vyvedeme z omylu! Zakoupíte-li aktuálně akční letenky společnosti Laudamotion z Vídně na Krétu, zaplatíte v přepočtu pouhých 530 Kč. Připojíte-li však k ceně letenek i velice levné a skvěle hodnocené ubytování, vejdete se na částku 2140 Kč za osobu/8 dní! Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Krétu s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Na přelomu března a dubna sice bude okolní moře poměrně studené, teplotní podmínky pro turistiku však budou ideální. Teploty se tu během března a dubna pohybují okolo 17°C, někdy dosahují až na 20°C, což je pro objevování ostrova naprosto perfektní. Zjistěte v našem podrobném průvodci, která místa na Krétě si určitě nesmíte nechat ujít! 

 

K ceně letenek a ubytování připočítejte i letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Velice doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil a být při cestování po ostrově zcela nezávislí. 

 

Pro názornost jsme vybrali toto skvěle hodnocené ubytování ve velice oblíbeném letovisku Hersonissos. Jestliže by vám nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Chania – Vídeň v termínu 30. března – 6. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky alternativně zakoupíte i u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. Jestliže byste se dopravovali autobusem (nejlepší spojení s Regiojet nebo Flixbus), budete muset využít poslední spoj předešlého dne a přečkat noc na letišti. 

 

Akční letenky na Krétu
Jarní Kréta z Vídně na 8 dní za 2140 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!