I přes to, že Kos patří mezi ty menší řecké ostrovy, rozhodně má svým návštěvníkům co nabídnout. Přivítá vás tu průzračné moře i historicky atraktivní památky! Využijete-li navíc akčních letenek společnosti Laudamotion, můžete si sem v dubnu zaletět již za skvělých 250 Kč! Připojíte-li pak k letenkám i velice levné ubytování, vejdete se do částky 2220 Kč za osobu/8 dní! Jestliže nevíte, co si nesmíte na Kosu nechat ujít, inspirujte se v našem podrobném průvodci. Veškeré zájezdy na Kos s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Do Vídně se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek a ubytování pak připočítejte i další náklady na dovolenou, a to pak například stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro lepší dostupnost po ostrově doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil

 

Vybrali jsme pro vás toto velice dobře hodnocené ubytování v letovisku Kefalos. Vybavení je základní, plánujete-li však ostrov více procestovat a na ubytování trávit jen noci, pak je naprosto ideální volbou. Jestliže však na low cost ubytování tolik nelpíte, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Kos – Vídeň v termínu 14. – 21. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Kos
Jarní Kos z Vídně na 8 dní za 2220 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!