Když uslyšíte Ibiza, dost možná si představíte jednu velkou nekončící párty. Párty život zde úplně neuhasíná ani ve vedlejší sezóně, oproti létu je tu ale výrazně větší klid a méně turistů. Jaro je tudíž ideálním obdobím pro poznávání přírodních krás ostrova. V dubnu už se přitom můžete těšit na příjemné teploty a sluníčko. Více informací o počasí a celém ostrově naleznete v našem online průvodci po Ibize. Zpáteční letenky z Vídně nyní u aerolinky Laudamotion pořídíte v přepočtu za 1 470 Kč. Na cestu se vydáte v pátek, přilétat zpět budete v pondělí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod s celou řadou rad a tipů >>.

 

Před odletem doporučujeme sjednání cestovního pojištění. Pokud by se vám cokoliv stalo, budete mít jistotu, že výdaje za lékaře zaplatí pojišťovna. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou až na letiště, jiné do centra města.

 

Před nákupem letenek odhadněte cenu dalších nákladů, které budete mít. Započítejte výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu po Ibize, ubytování a stravování. Pokud se budete chtít vydat na průzkum celého ostrova (což vřele doporučujeme), nejlépe to půjde s půjčeným autem. Na Ibize jsou obecně vyšší ceny než v ČR, dobrou zprávou ale je, že mimo sezónu ceny klesají. Zejména za ubytování tak oproti pobytu v létě výrazně ušetříte.

 

Ubytování vyhledávejte přes stránku Booking. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na Airbnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt!

 

 

Letenky na trase VídeňIbizaVídeň v termínu 24. až 27. dubna (pátek až pondělí) můžete zakoupit na stránkách Laudamotion. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Ibiza akční letenky duben 2020
Akční letenky na Ibizu
Jarní Ibiza na víkend z Vídně za 1470 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!