Pomalu začínáte plánovat jarní výlety? Vaším cílem se může stát nádherné Irsko. Zpáteční letenky do Dublinu s odletem z Prahy nyní zakoupíte za velmi dobrých 1 379 Kč. Termínů za danou cenu je aktuálně dostupných víc, my jsme zvolili ten od středy do neděle na téměř úplném konci března. Budete tak mít dostatek času na prohlídku Dublinu i jeho okolí. Našeho průvodce hlavním městem Irska naleznete zde. Toto je tip na individuální cestování, dáváte-li přednost turistice s cestovní kanceláří, zájezdy do Irska najdete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenost, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci >>.

 

Cestovní pojištění vám jako vždy doporučujeme vyřídit, a to i vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den. Srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Irsko však nepatří mezi ty nejlevnější destinace, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování i případné vstupy do památek. Pokud si chcete prohlédnout okolí města, auto si můžete zapůjčit zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes AirBnB.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaDublinPraha například na termín 25. až 29. března (středa až neděle) můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u ověřeného českého prodejce. Cena je sice o něco málo vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Letenky do Dublinu

Jarní Dublin z Prahy za 1379 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!