Od návštěvy Chorvatska během hlavní sezony vás odrazují davy turistů? Pak využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si sem na dovolenou již během dubna. Zpáteční letenku z Prahy do Zadaru aktuálně zakoupíte za skvělých 778 Kč! Jako ukázkový termín jsme vybrali pouze ten na dvě noci, za stejnou cenu však pořídíte i delší pobyty. Stačí si pouze vybrat. Podrobného průvodce po Chorvatsku zcela zdarma si můžete přečíst zde. Veškeré zájezdy do Zadaru s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

 

K cenám letenek přičtěte i zbylé náklady, a to například transfery z/na letiště, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Jestliže byste se rozhodli v Chorvatsku zůstat delší dobu, určitě se vyplatí zapůjčit si vlastní automobil a celou oblast více procestovat. 

 

Ubytování lze vyřešit klasicky přes Booking, alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Zadar – Praha v termínu 28. – 30. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky zakoupíte i u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Zadaru
Jarní Chorvatsko (Zadar) z Prahy za 778 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!