Máte v hledáčku Bulharsko, ale raději byste si dovolenou užili mimo hlavní turistickou sezonu a celou si ji naplánovali sami? Využijte výhodné nabídky letecké společnosti Ryanair, která nyní nabízí zpáteční letenky na trase Bratislava – Burgas za 620 Kč. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci po Bulharsku. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Bulharska s cestovní kanceláří naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Cestující, kteří přijíždějí z České republiky nemusí předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti. Před odletem se informujte o platných podmínkách na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Bratislavy, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Bratislava – Burgas – Bratislava pořídíte v termínu 27.3. – 30.3. 2023 na stránkách letecké společnosti Ryanair. 

 

 

Jarní Bulharsko z Bratislavy za 620 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!