Díky výhodným letenkám společnosti Ryanair se můžete vydat objevovat krásy bulharské Sofie. Zpáteční letenky z Bratislavy pořídíte za 530 Kč v termínu 31.3. – 2.4. 2022. V Sofii najdete několik zajímavých památek, jako například krásnou katedrálu Alexandra Něvského. Město je taktéž výborným výchozím bodem pro výlety do okolí a můžete tak navštívit i Rilský klášter. Před cestou inspirujte v našem online průvodci Bulharskem, kde najdete další tipy na výlety a zajímavé informace. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů cestovních kanceláří do Bulharska najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Od února se cestující přijíždějící z ČR musí prokázat jedním ze tří potvrzení: platný digitální průkaz EU COVID o očkování nebo platný certifikát o prodělání nemoci nebo certifikát s negativním výsledkem testu (antigenního- ne starší než 48 hod/ PCR – ne starší než 72 hod). Děti do 12 let se ničím prokazovat nemusí. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Bratislavy, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Bratislava – Sofia – Bratislava pořídíte v termínu 31.3. – 2.4. 2022 na stránkách letecké společnosti Ryanair. 

Jarní Bulharsko z Bratislavy za 530 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!