Pokud nemáte plány na duben a rádi byste zavítali do Itálie, máme pro vás tip na akční letenky do Pescary. Toto město je střediskem oblasti Abruzzo a rozkládá se při pobřeží Jaderského moře. Najdete zde velké množství historických památek, mimo jiné zde sídlí univerzita. Letenky pořídíte u nízkonákladového dopravce Ryanair a zpáteční let v termínu 8.4. – 11.4.2022 vás vyjde na 718 Kč. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Itálií.  Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete Itálii navštívit i organizovaně a zájezdy najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.2.2022 je pro cesty do Itálie vyžadován certifikát EU o ukončeném očkování, prodělání nemoci nebo o negativním testu (PCR 72 hodin, antigenní 48 hodin). Očkovaní cestovatelé se prokazovat negativním testem nemusí. Před vstupem do Itálie je nutné vyplnit příjezdový formulář. Více informací o platnostech certifikátu najdete na stránkách ministerstva

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na Airbnb.

Letenky na trase Praha – Pescara–Praha v termínu 8.4. – 11.4. 2022 zakoupíte na stránkách dopravce Ryanair.  Alternativně lze letenky zakoupit i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice o něco vyšší, ale vy získáte podporu v češtině.

Italská Pescara z Prahy na prodloužený jarní víkend za 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!