K výletu do Toskánska na prodloužený víkend lákají levné letenky z Bratislavy za 19,9€. Cena zahrnuje let tam i zpět a je včetně všech poplatků. Nedoporučoval bych ale zůstávat pouze v Boloňi a spojil výlet s návštěvou Benátek, nebo nedaleké Florencie (s případnou návštěvou šikmé věže v Pise). Náhledová fotka je právě z Florencie, fotku Boloňe nemáme zatím bohužel koupenou. 

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění není nezbytně nutné, ale jeho online srovnání naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Hotely na názorný datum můžete rezervovat klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Více bych vám ale doporučil navštívit i jiná města, zvlášt Florencie je úžasná a nevynechal bych ani výlet do Pisy. K přesunu použijte autobusového dopravce Flixbus (z Florencie do Pisy pak jezdí vlak).

 

 

Letenky Bratislava – Bologna – Bratislava za 19,9€ zakupte přímo u dopravce Ryanair.com.  Já pro názornost vybral datum pátek 26. ledna – pondělí 29. ledna, ale k dispozici je více termínů. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Bratislavy do Boloni
Letenky z Bratislavy do Boloni

 

 

Italská Bologna z Bratislavy na prodloužené víkendy za 510Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!