Istanbul z Prahy v mnoha termínech i na prodloužené víkendy za 3790 Kč!

Istanbul z Prahy v mnoha termínech i na prodloužené víkendy za 3790 Kč!

Rádi byste se podívali do Istanbulu? Díky nabídce letecké společnosti se můžete vydat prozkoumat krásy tohoto největšího tureckého města, které se rozkládá na hranici Evropy a Asie, třeba hned příští měsíc. Zpáteční letenky na trase Praha – Istanbul pořídíte za cenu 3 790 Kč. Vybírat můžete hned z celé řady termínů od února až do června 2023. K dispozici jsou i termíny na prodloužené víkendy. Pokud individuální cestování není nic pro vás a dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy od CK najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU:S platností od 1.6.2022 byla zrušena všechna omezení, která souvisela s pandemií Covid-19. Do Turecka tak můžete vyrazit bez kontrol i potvrzení o bezinfekčnosti. Před odletem se informujte o aktuálních podmínkách pro vstup do země na webuMZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete cestovat i mimo Istanbul, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování můžete zarezervovat přes stránkyBooking.

Letenky na trasePraha – Istanbul – Prahav termínechod února do června 2023můžete rezervovat na stránkáchověřeného českého prodejce >>