K návštěvě irských hospůdek “pubů” lákají levné víkendové letenky z Bratislavy od Ryanairu. Odlet je v sobotu, návrat v neděli a za letenky tam i zpět zaplatíte pouze 29,9€, tedy zhruba 780Kč. Tento tip bych doporučil těm, co mají Bratislavu lépe dostupnou jak Prahu, levným letenkám z ní se dnes budu také věnovat. Nevýhodou je, že odlet je už v neděli brzy ráno, ale zvolit můžete i prodloužený víkend s návratem v pondělí (nebo zamířit ráno rovnou na letiště :D). Inspirací vám v tom případě může být cestopis naší čtenářky “Víkendový roadtrip po Irsku“, kterých bych doporučil i z vlastní zkušenosti – zvolili jsme při cestě po Irsku podobnou trasu. Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady s cestou spojené. Irsko je poměrně drahou destinací. Pokud potřebujete co nejvíce ušetřit, je rozumné jet ve 4 lidech, vychází tak lépe ubytování i případný pronájem auta. Nakupovat se vyplatí ve velkých supermarketech.

 

Všechny hotely na víkendové datum, naleznete zde. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Bratislava – Dublin – Bratislava na datum 8. – 9. prosince zakupte přímo na webu Ryanair.com. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné víkendové letenky z Bratislavy do Dublinu
Levné víkendové letenky z Bratislavy do Dublinu

 

Irsko (Dublin) z Bratislavy na víkend za 780Kč (letenky tam i zpět, vč. poplatků)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!