I v našem dalším tipu potěšíme milovníky individuální turistiky. Vydat se můžete na slunnou Ibizu a to hned v několika říjnových termínech. Odlet je z dobře dostupné Vídně a volných letů je ještě spousta. My jsme vybrali týdenní pobyt v termínu 4.10-11.10.2021 a zpáteční let nás vyšel na krásných 660 Kč. Praktické informace o Ibize a tipy na zajímavá místa najdete v našem online průvodci ostrovem. Pokud raději cestujete s podporou cestovní kanceláře, hotové zájezdy na Ibizu naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit za poznáním po ostrově, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Ibize můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň – Ibiza – Vídeň v termínu 4.10. – 11.10. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině a podpoříte tento web.

Ibiza z Vídně koncem sezony za 660 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!