Posledních několik levných letenek na Ibizu během letních prázdnin za cca 1500Kč nám poslouží k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Spojil jsem je tentokrát se skvěle hodnoceným hotelem s All Inclusive, ale vybrat si samozřejmě můžete ubytování skromnější. Jak s letenkami, tak ubytováním bych si doporučoval pospíšit, Ibiza je relativně malý ostrov a v sezóně narvaný k prasknutí :). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Ibize, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. 

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. Na mnou vybrané datum, naleznete všechny hotely zde. Já pro názornost tentokrát vybral tento hotel s All Inclusive. Je skvěle hodnocen a za rozumnou cenu.

 

 

Letenky Vídeň – Ibiza – Vídeň zarezervujte přímo na webu Ryanair například na datum 22. – 26. července. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Ibiza o letních prázdninách na 5 dní s ALL INCLUSIVE za 9700Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Ibiza o letních prázdninách na 5 dní s ALL INCLUSIVE za 9700Kč! (letenky + ubytování)

 • 16.5.2018 (21:48)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, prosím Vás, vůbec nevím, jak si zde objednat nějaký zájezd. jen jsem se chtěla zeptat, zda je ještě volný tento zájezd o prázdninách na Ibizu. Děkuji za odpověď.

  Reagovat
  • 18.5.2018 (16:39)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   to nebyl tip na zájezd, ale na individuální turistiku. Poznáte to snadno už z nadpisu, bud je uvedeno v závorce (přes CK), pak jde o zájezd přes cestovní kancelář. Nebo je uvedeno letenky + ubytování, pak jde o individuální turistiku, kde si sama rezervujete letenky a ubytování.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!