Za extra nízkou cenu se můžete vydat také na oblíbenou Mallorku. Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair zakoupíte již za 258 Kč. Odlétat budete z výborně dostupné Prahy, nemusíte tedy jezdit na zahraniční letiště, jak bývá běžné v případě takových mega akcí. Na výběr je řada termínů, nejlevnější místa však rychle mizí. V září se na Mallorce můžete těšit na letní teploty a příjemně vyhřátou vodu, nic tak nebude stát v cestě klasické letní dovolené u moře. Pokud jste rádi aktivní, ostrov procestujte. Naše tipy na místa, která stojí za to neminout, najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Covid-19 bohužel trochu komplikuje situaci. Před odletem do Španělska je třeba vyplnit formulář, jinak je vstup volný a bez problému. Po návratu do ČR však musíte kontaktovat příslušnou krajskou hygienickou stanici a na vlastní náklady se nechat otestovat, anebo nastoupit do karantény. Tento tip je tak pro toho, kdo nemá problém s tím si zaplatit test nebo zůstat v karanténě.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v tomto podrobném návodu >>. 

 

Při krátkých cestách po EU si sice vystačíte jen s kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme sjednání klasického cestovního pojištění. Na online srovnání všech možností se podívejte na tomto odkazu >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Přesto raději předem odhadněte celkovou cenu dovolené. Myslete na dopravu po Mallorce a stravování. Auto si případně rezervujte přes Rentalcars a vyzvedněte po příletu na letišti.

 

Ubytování vybírejte na stránkách Booking. Alternativou je pak web Airbnb, při registraci přes tento odkaz navíc získáte příjemnou slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha například v termínu 2. až 9. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy získáte základní zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Kdyby byl námi vybraný termín už vyprodaný, zkuste jiný. Termínů za nejnižší cenu 258 Kč je zatím dost v průběhu celého září i října.

 

letenky mallorca
Letenky z Prahy na Mallorku, Ryanair

HIT! Nejlevnější letenky na Mallorku z Prahy za 258 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!