Letecká společnost Wizzair  dnes nabízí historicky nejlevnější letenky z Prahy na Island a zpět. Pokud máte členství Wizz (co to je?), vyjdou vás letenky tam i zpět pouze na 936Kč. Pokud ho nemáte, zaplatíte 1368Kč – i tak je to ale krásná cena. Pokud poletíte ve dvou, vyplatí se letenky nakoupit společně s členstvím – vyjde vás to podobně a rok budete čerpat z jeho výhod. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Island přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem věnujte zvýšenou pozornost cenám na Islandu a nezapomeňte si udělat celkovou kalkulaci (ubytování, auto atd.). Island je drahou destinací. Rovněž počítejte s tím, že jde letenky v lednu – únoru, tedy mimo sezónu. Na krátký výlet to ale i tak může být velmi zajímavé :).

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu 725 Kč na první ubytování dražší jak 1500 Kč a ubytujte se přes AirBnb. Pokud učiníte u Bookingu nákup přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. 

 

 

Letenky Praha – Reykjavík – Praha můžete zarezervovat přímo u dopravce na Wizzair.com. Já pro názornost zvolil datum 28. – 31. ledna.

 

Nejlevnější letenky z Prahy na Island
Nejlevnější letenky z Prahy na Island

 

HIT! Letenky z Prahy na Island a zpět za 936Kč! (letenky tam i zpět, přímé lety)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!