Chybí vám cestování a zároveň se rádi vracíte do Chorvatska? Pak si nenechte ujít akční letenky společnosti Ryanair a zaleťte si na týdenní pobyt s příletem do Zadaru s odletem z Vídně za skvělých 530 Kč! Aby vám na cestách nic neuniklo, načerpejte inspiraci v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Do Chorvatska se aktuálně dostanete bez jakýchkoli omezení. Na hranicích však budete muset předložit informace o délce a místě pobytu, stejně tak jako kontaktní údaje. Všechny tyto informace můžete vyplnit v online formuláři zde. Mějte však na paměti, že situace se může opět změnit, proto bedlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek dále připočítejte i náklady na ubytování, stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Chcete-li se vydat k moři nebo více poznat okolí Zadaru, určitě si vypůjčte vlastní automobil. 

 

Ubytování lze zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na situaci však doporučujeme hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně lze využít naší slevy na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Zadar – Vídeň v termínu 13. – 20. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Zadaru
HIT! Chorvatsko (Zadar) z Vídně o letních prázdninách za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!