Havaj představuje jeden z nejkrásnějších rájů na planetě. Najdete zde dokonalé pláže, vlny ideální pro surfování, panenskou přírodu, tropickou flóru i aktivní sopky. Díky akčním letenkám od aerolinek Air France a Delta Air Lines je tento kousek ráje dostupnější, než by se mohlo zdát. Zpáteční letenky s odletem z Mnichova vás aktuálně vyjdou na 15 690 Kč, cena zahrnuje 2 ks příručních zavazadel. Cestou absolvujete jeden delší přestup v Atlantě, můžete se tak vydat na obhlídku města. Momentálně je k dispozici dostatek termínů během února a března. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do USA přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro cestu do USA určitě nepodceňte cestovní pojištění. Zdravotní péče je tu velmi drahá, případné lékařské ošetření bez uzavřeného pojištění by vás tak vyšlo na nemalé peníze. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupného Mnichova, kam se nejlépe dopravíte autobusy Flixbus či Regiojet. Některé spoje vás zavezou přímo na letiště, cesta tak bude opravdu bez stresu.

 

Před zakoupením letenek si pečlivě propočítejte celkové náklady. Havaj rozhodně není levnou destinací, letenky tak budou představovat pouze část nákladů. Je třeba s tím počítat už předem. I tady samozřejmě můžete na něčem ušetřit, příkladem jsou nákupy ve velkých supermarketech. Nezapomeňte ani na vyřízení víza ESTA.

 

Pro vyhledání hotelu můžete využít Booking. Obvykle však výrazně levněji vychází ubytování rezervované přes Airbnb, slevu na vaši první rezervaci získáte zde. Pozor, důrazně doporučujeme ubytování vybrat a zarezervovat co nejdříve, s blížícím se termínem ceny porostou.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Mnichov–Honolulu–Mnichov můžete zarezervovat zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Havajské ostrovy akční letenky únor a březen 2020
Letenky Havaj
Havaj (Honolulu) z Mnichova za 15 690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!