Lákají vás turisticky méně známé destinace? Co takhle Gruzie? Tato malá země s drsnou horskou přírodou se nachází na pomezí Evropy a Asie. Zpáteční letenky z Prahy do Kutaisi, například v termínu 6. 11.- 9.11.2021, pořídíte od 630 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové WizzAir clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit. Zpáteční letenky bez členství vás v tomto termínu vyjdou na 1046 Kč. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Gruzie s CK případně naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Osoby s dokončeným očkováním musí před cestou vyplnit příjezdový formulář, zároveň je nutné vytisknout potvrzení o přijetí elektronického formuláře. Pro ostatní cestující platí povinnost předložit potvrzení o negativním výsledku PCR testu (ne starší 72 hodin od odběru). Rovněž je nutné třetí den pobytu podstoupit na vlastní náklady další PCR test.  Poslední podmínkou je vyplnění příjezdového formuláře. Následně je nutné vytisknout potvrzení o přijetí elektronického formuláře, které obdržíte e-mailem od gruzínských orgánů, a toto předložit při vstupu do země. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky pro vycestování do Gruzie na tomto odkazu.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Gruzii procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Kutaisi – Praha v termínu na prodloužený víkend 6.11. – 9.11. 2021 rezervujte na stránkách aerolinky Wizz Air. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Gruzie z Prahy i na prodloužený víkend od 630 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!