Rádi byste se podívali, jak vypadá předvánoční Francie? Díky akčním letenkám společnosti Volotea se můžete vydat do Toulouse. Zpáteční letenky  v termínu 10.12.-13.12.2021 na trase Praha-Toulouse pořídíte za skvělých 710 Kč. S rezervací na nic nečekejte a užijte si třetí adventní neděli v jihozápadní Francii, ve městě, které je známé jako centrum kultury a vědy. Jestliže, místo na vlastní pěst, raději cestujete s cestovní kanceláří, nabídku zájezdů do Francie najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující z České republiky musí předložit negativní PCR test/antigenní test ne starší než 24h (pro osoby od 12 let) nebo potvrzení o provedeném očkování (7 dní po druhé vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson nebo 7 dní po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19). Všichni cestující musí zároveň vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách ministerstva.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i mimo Toulouse, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Toulouse můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Toulouse– Praha v termínu 10.12.-13.12. 2021 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Volotea. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. 

Francie (Toulouse) z Prahy na prodloužený víkend za 710 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *