Náš další dnešní tip vás zavede za krásami řeckého ostrova Korfu. V nabídce leteckého dopravce Ryanair se objevily akční letenky na tento řecký ostrov. Zpáteční letenky z Bratislavy pořídíte za super akční cenu 814 Kč například v termínu 9.9. – 19.9. 2021. K těmto letenkám jsme pro vás vybrali ubytování v hotelu Joy. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci po Korfu, aby vám neunikla žádná zajímavá místa. Pokud raději cestujete s cestovní kanceláří a cestování na vlastní pěst pro vás není to pravé,  zájezdy najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně při vstupu do Řecka platí tato pravidla: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal nebo preferujete jinou část ostrova,  hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 9.9. – 19.9. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. Ubytování v hotelu Joy, najdete na tomto odkazu. 

First minute Korfu z Bratislavy na 11 dní za 4000 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!