First minute Korfu z Bratislavy na 8 dní za 2850Kč (letenky + ubytování)

First minute Korfu z Bratislavy na 8 dní za 2850Kč (letenky + ubytování)

Jednou z cest jak co nejvíce ušetřit na dovolené, je zvolit si k pobytu u moře konec sezóny. Počasí bývá pořád dobré, moře je vyhřáté, ale ceny letenek i hotelů prudce klesají. A právě na tuto možnost se dnes společně podíváme. K levným letenkám z Bratislavy jsem přiřadil ubytování v Kávosu, jen minutu chůze od pláže. A celkem se tak za letenky + hotel dostanete do částky 2850Kč za 8 dní. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště v Bratislavě i na Korfu. Rovněž si povšimněte relativně brzkého odletu poslední den a přizpůsobte tomu plánování – např. tak, že si na poslední noc vezmete hotel u letiště. Ověřte si také dostupnost letenek, v tuto chvíli za tuto cenu zbývá posledních pár kusů. Na Korfu nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem.

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava za cca 51€ zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 6. – 13. října

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

Auto si zapůjčte např. přes Rentalcars.

Korfu koláž

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Já pro názornost vybral Hebes studios, hlavně kvůli ceně, vzdálenosti od pláže a tomu, že do Kávosu se dostanete snadno i bez půjčení auta. Zvolit si ale samozřejmě můžete ubytování jiné, dle svého rozpočtu a preferencí.