Náš další dnešní tip potěší všechny cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst. Díky akčním letenkám společnosti Ryanair si můžete zaletět do chorvatského Zadaru za cenu 740 Kč (letenka tam i zpět). Letenky za tuto cenu jsou dostupné s odletem z Vídně v termínu 21.9. – 28.9. 2022. K letenkám jsme pro vás vybrali výborně hodnocené ubytování na ostrově Pag. Celá týdenní dovolená vás tak vyjde na sympatickou cenu 2 900 Kč za osobu. Pokud vám námi zvolené ubytování nevyhovuje nebo preferujete jinou lokalitu, nabídku si můžete prohlédnout zde. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce Chorvatskem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o zemi. Pokud přeci jen raději cestujete organizovaně, zájezdy od CK najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například dopravu do Vídně, letištní transfery, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

K letenkám jsme pro vás vybrali výborně hodnocené ubytování.

Letenky na trase Vídeň – Zadar – Vídeň můžete zakoupit na stránkách dopravce Ryanair >> Ubytování ve stejném termínu můžete rezervovat zde >>

First minute Chorvatsko na týden z Vídně za 2900 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!