Filipíny z Vídně v celou řadu termínů za 13590 Kč!

Filipíny z Vídně v celou řadu termínů za 13590 Kč!

Vydejte se na exotické Filipíny! Díky akčním letenkám z Vídně se do filipínské Manily podíváte za cenu 13 590 Kč (cena je za letenku tam i zpět). Letenky jsou dostupné v mnoha termínech od března do června 2023. Z Manily pak můžete pokračovat na některý z filipínských ostrovů. Pokud vás Filipíny lákají, ale dáváte přednost organizovaným cestám, prozkoumejte nabídku cestovních kanceláří.

INFO KE KORONAVIRU: Do příštího roku se plno věcí může změnit. Všechny podrobnosti včetně aktuálních nařízení doporučujeme sledovat na webu MZV.

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

Cena letenky tvoří nákladnější část výdajů, na stravě můžete na Filipínách naopak hezky ušetřit. V žádném případě byste však neměli zapomenout na vyřízení cestovního pojištění. V případě jakéhokoli úrazu byste museli vše platit z vlastní kapsy, a to opravdu draho. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění.

V Asii je pro nabídky ubytování poměrně rozšířený web Agoda, skvělé nabídky však naleznete i na Bookingu. Doporučujeme však nabídky obou serverů nejprve porovnat a až poté se rozhodnout.

Zpáteční letenky z Vídně do Manily v několika termínech od března 2023 do června 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán >>