Rádi byste letos vyrazili někam do exotiky? Inspirujte se naším dalším dnešním tipem a vydejte se na exotické Filipíny. Zpáteční letenky z Prahy do filipínské Manily pořídíte v mnoha termínech od října 2023 do ledna 2024 za cenu 14 590 Kč. Z Manily můžete pokračovat za plážovou dovolenou na některý z exotických filipínských ostrovů. Pokud vás Filipíny lákají, ale dáváte přednost organizovaným cestám, prozkoumejte nabídku cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Podzim je ještě daleko a pravidla pro cestování se do té doby mohou změnit. Všechny podrobnosti, včetně aktuálních nařízení, doporučujeme sledovat na webu MZV.

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Nejvyšší položkou vašeho rozpočtu budou letenky, ale na stravování i ubytování můžete na Filipínách ušetřit. Rozhodně nepodceňte vyřízení kvalitního cestovního pojištění. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění. 

V Asii je pro nabídky ubytování  poměrně rozšířený web Agoda, skvělé nabídky však naleznete i na Bookingu. Doporučujeme  nabídky obou portálů nejprve porovnat a až poté se rozhodnout.

Zpáteční letenky z Prahy do filipínské Manily můžete rezervovat v mnoha termínech od října do prosince 2023 na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán >> 

Filipíny z Prahy v mnoha termínech za 14590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!