Filipíny jsou jednou z lákavých exotických destinací. Vydejte se na některý z více než sedmi tisíc ostrovů v Pacifiku a užijte si nezapomenutelnou dovolenou. Díky výhodné akci pořídíte nyní zpáteční letenky se společností British Airways a Cathay Pacific Airways za 12390 Kč. Letenky jsou z Vídně do Manily, se dvěmi přestupy v Londýně a Hong Kongu. Nyní je navíc k dispozici celá řada termínů od listopadu až do května, tedy v nejlepší sezoně na návštěvu (přes léto bývají na Filipínách vysoké teploty a období dešťů). Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Filipíny s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde
Nejlepší cestovatelskou kartu ZDARMA s dárkem 300 Kč můžete získat zde
Slevu až 900 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat přibližné celkové náklady za dovolenou. Započítejte proto cenu ubytování, stravování, transferu z/ na letiště a dopravu do jednotlivých destinací, včetně přeletů na jednotlivé ostrovy. Ceny na Filipínách nejsou příliš vysoké, dodatečné náklady proto vycházejí často i levněji, než u nás. Důležité je sjednat si i cestovní pojištění. Případné náklady na lékařskou péči by se mohly velmi prodražit. 

 

Ubytování můžete shánět přes Booking nebo Agodu, která v Asii často vychází výhodněji. Pěkné ubytování lze sehnat i přímo na místě, je ale vhodné si předem najít recenze na danou nabídku buď právě na Bookingu nebo TripAdvisoru. Pokud byste sháněli bydlení přes Airbnb,  můžete využít naši slevu na první ubytování.

 

 

Letenky Vídeň – Manila – Vídeň můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

 

Filipíny z Vídně za 12390 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!