Přemýšlíte, kam vyrazit na nezapomenutelnou dovolenou a zároveň vás láká exotika? V tom případě si nenechte ujít akční letenky společností British Airways a Cathay Pacific Airways na pohádkové Filipíny. Zpáteční letenku z Prahy do Manily koupíte za pouhých 11 900 Kč, letenku do Cebu pak zakoupíte o 1 000 Kč dráž. Termíny jsou dostupné od října až do května příštího roku. S rezervací však neotálejte, místa se rychle plní. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Filipíny s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek proveďte celkovou kalkulaci výletu. Nezapomeňte na náklady na transfer z/na letiště, ubytování či stravování, které je na Filipínách levnější než u nás, takže na něm můžete ještě značně ušetřit. Dále také pamatujte na náklady na přelety mezi ostrovy, nejsou to vysoké částky, ale je nutné s nimi počítat. V žádném případě nezapomeňte na cestovní pojištění. V případě jakéhokoli úrazu byste si museli vše platit z vlastní kapsy, a to by vyšlo poměrně draho.  

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo Agodu, která v Asii často vychází značně výhodněji. Je však lepší nejprve nabídky obou serverů porovnat a až poté se rozhodnout. Ubytování je možné dohodnout i na místě, předem si však přečtěte recenze na Bookingu či TripAdvisoru. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňManilaVídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

Letenky VídeňCebuVídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

Kalendář termínů
Filipíny z Vídně za 11 990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!