Filipíny (Manila či Cebu) z Vídně v mnoha termínech až do léta za 15990 Kč!

Filipíny (Manila či Cebu) z Vídně v mnoha termínech až do léta za 15990 Kč!

Lákají vás exotické Filipíny a preferujete cestování na vlastní pěst? V tom případě by vám neměly uniknout letenky do filipínské Manily a na ostrov Cebu. Letenky jsou dostupné v mnoha termínech od února až do léta 2023 za cenu 15 990 Kč. Do Manily se můžete za tuto cenu podívat i během července 2023. Pokud vás Filipíny lákají, ale preferujete organizované cestování, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všechny podrobnosti ohledně cestování na Filipíny, včetně aktuálních nařízení, doporučujeme sledovat na webu MZV.

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

Nejvyšší položkou vašeho rozpočtu budou letenky, ale na stravování i ubytování můžete na Filipínách ušetřit. Rozhodně nepodceňte vyřízení kvalitního cestovního pojištění. V případě jakéhokoli úrazu byste museli vše platit z vlastní kapsy, a to opravdu draho. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění.

V Asii je pro nabídky ubytování poměrně rozšířený web Agoda, skvělé nabídky však naleznete i na Bookingu. Doporučujeme nabídky obou portálů nejprve porovnat a až poté se rozhodnout.

Letenky na trase Vídeň – Manila – Vídeň v mnoha termínech od února do července 2023 můžete rezervovat na stránkách společnosti Pelikán >>

Letenky na trase Vídeň – Cebu – Vídeň od února do června 2023 můžete pořídit na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán >>