Pokud hledáte, kam během ledna vyrazit na prodloužený víkend, určitě vám padnou do oka akční letenky společnosti Ryanair. Díky nim se totiž můžete vydat za poznáním skotského hlavního města Edinburgh! Zpáteční letenky jsou dostupné z Prahy v termínu 28.1. – 31.1. 2022 (pátek – pondělí) za skvělou cenu 518 Kč. V Edinburghu určitě nevynechte procházku po malebném centru a zamiřte na Calton Hill. Pokud vás Edinburgh láká, ale dáváte přednost organizovaným cestám, poznávací zájezdy a eurovíkendy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Spojeného království se podmínky liší pro očkované a neočkované. Očkovaní musí disponovat platným dokladem o provedeném očkování, 48 hodin před odjezdem vyplnit příjezdový formulář a druhý den po příletu absolvovat antigenní test (rezervace zde). Neočkovaní musí absolvovat předodletový PCR test, nastoupit do 10denní karantény a absolvovat dva PCR testy. Podrobné informace najdete na stránkách MZV. 

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Odlet a přílet je ze skvěle dostupné Prahy, i přesto před nákupem letenek raději propočítejte náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování a stravování. Skotsko obecně nepatří mezi ty nejlevnější destinace, počítejte s tím raději předem. 

Ubytování ve Skotsku můžete vybrat a rezervovat na Booking.

Letenky na trase Praha–Edinburgh–Praha, například na termín 28.1. – 31.1. 2022, rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair.

Edinburgh z Prahy i na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!