Edinburgh z Bratislavy na prodloužený víkend za 640 Kč!

Edinburgh z Bratislavy na prodloužený víkend za 640 Kč!

Patříte mezi individuální cestovatele a největší radost vám udělají akční letenky? Pak vás jistě potěší nabídka leteckého dopravce Ryanair, díky které se můžete podívat do skotského Edinburghu za fantastických 640 Kč. Za tuto cenu pořídíte zpáteční letenky s odletem z Bratislavy v termínu 7.9. – 11.9.2022, ve Skotsku tak strávíte parádní prodloužený víkend. Stihnete tak navštívit například Královskou botanickou zahradu, Artušovo sedlo, nebo Edinburský hrad. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději cestujete organizovaně, přehled zájezdů od CK najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Spojené království aktuálně upravilo podmínky pro cestování do země tak, že není potřeba žádný doklad o bezinfekčnosti, samoizolace ani formulář. Více informací najdete na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtenítento podrobný návod >>.

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možnostínaleznete zde >>.

Před nákupem letenek si raději propočítejte náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště v Bratislavě, ubytování a stravování. Skotsko se řadí mezi dražší destinace a je třeba s tím počítat.  

Ubytování v Edinburghu můžete vybrat a rezervovat na stránkách Booking. 

Letenky na trase Bratislava – Edinburgh – Bratislava v termínu 7.9. – 11.9.2022 zakoupíte na stránkách letecké společnosti Ryanair >> Podívat se můžete i u českého prodejce letenek Pelikán, kde bude cena sice o něco vyšší, ale případná podpora proběhne v češtině.