Dubaj z Prahy v celou řadu termínů za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Dubaj z Prahy v celou řadu termínů za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Sníte o návštěvě Dubaje, ale rádi byste si celý pobyt naplánovali podle sebe? Potom pokračujte ve čtení, protože právě v tomto příspěvku se budeme věnovat letenkám z Prahy do Dubaje a zpět, které u českého prodejce letenek Pelikán seženete za 7 990 Kč. Aktuálně jsou za tuto cenu k dispozici dva kalendáře termínů, vybírat tak můžete z mnoha letů od září 2022 do dubna 2023. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci městem, kde najdete tipy na všechna zajímavá místa která by ve vašem itineráři neměla chybět. Pokud vás Dubaj láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Dubaje jsou cestující povinni předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Dubaj – Praha v mnoha termínech od října tohoto roku do dubna 2023 rezervujte v tomto přehledném kalendáři termínů >> Mnoho dalších termínů od letošního září do února 2023 za stejnou cenu naleznete i pod tímto odkazem >>