Dubaj z Prahy přímým letem od 4990 Kč!

Dubaj z Prahy přímým letem od 4990 Kč!

Chystáte se na návštěvu Dubaje? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít letenky za fantastickou cenu, které jsme právě našli u Pelikána! Zpáteční let s odletem z Prahy pořídíte za neuvěřitelných 4 990 Kč a s nákupem rozhodně radíme neotálet. Ke koupi je odlet v jediném termínu, a to 30.9.2022. Pro návrat můžete vybírat z několika říjnových letů. Pokud se vám tento datum příliš nehodí, za 7 990 Kč najdete ještě pár letenek v dalších dnech během září a října. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Dubajem, ve kterém najdete spoustu rad a tipů pro vaši cestu. Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, nebo preferujete organizované cesty, určitě si prohlédněte širokou nabídku zájezdů do Dubaje. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující musí před cestou předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti pak probíhají namátkové PCR testy. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Praha – Dubaj – Praha za 4 990 Kč s odletem 30.9.2022 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Pro další termíny za 7 990 Kč během září a října se porozhlédněte v tomto kalendáři >>