Dubaj z Ostravy za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Dubaj z Ostravy za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Poznejte jarní Dubaj! Právě teď se v rezervačním systému českého prodejce letenek objevilo pár březnových termínů, které vás přijdou jen na 7 990 Kč. Cena je platná za zpáteční let s odletem z Ostravy a s nákupem se rozhodně moc dlouho nerozmýšlejte. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho průvodce městem, ve kterém najdete tipy pro váš itinerář. Pokud vás Dubaj láká, ale preferujete organizované cestování, zájezdy od cestovních  kanceláří si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující musí před cestou předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti pak probíhají namátkové PCR testy. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Ostrava – Dubaj – Ostrava v několika termínech během března roku 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>