Dubaj přímým letem z Prahy za 7790 Kč! (letenky tam i zpět)

Dubaj přímým letem z Prahy za 7790 Kč! (letenky tam i zpět)

Láká vás Dubaj? Díky našemu dalšímu dnešnímu tipu se do tohoto velkoměsta můžete vydat přímým letem z Prahy. V nabídce je hned několik termínů od ledna do května 2022. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za cenu 7 790 Kč. Navštivte místa jako Burj Khalifa, Dubai Mall či známé dubajské aquarium.Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci zdarma, ve kterém najdete spoustu užitečných tipů pro vaši cestu. Pokud vás Dubaj láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od CK najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE mají povinnost před odletem u odbavení předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12. let. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přesAirbnb.

Letenky Praha – Dubaj – Praha rezervujte skrze stránky ověřeného českého prodejce v několika termínech během ledna až května 2022. Více termínů můžete rezervovat skrze tento odkaz za cenu 8 590 Kč.