Láká vás exotika a rádi cestujete na vlastní pěst? Pak by vám mohla zaujmout právě tato akce na letenky do krásné Dominikánské republiky! Zpáteční letenky za cenu 11 990 Kč jsou dostupné z Prahy, a to během hlavní turistické sezony (leden, únor, březen). Dominikánská republika láká nejen svými karibskými plážemi s bílým pískem a průzračným tyrkysovým mořem, ale i zajímavou koloniální architekturou. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám s CK, přehled všech zájezdů do Dominikánské republiky najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Od přijíždějících cestujících není vyžadován žádný doklad o bezinfečknosti, ale můžou být podrobeni namátkovému rychlotestu. Je nutné vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Letenky jsou dostupné až na začátek příštího roku, a tak se situace může ještě změnit. Doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Punta Cana – Praha můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce. Velkou výhodou je, že celý proces nákupu zde probíhá v češtině.  Letenky jsou dostupné za tuto akční cenu v několika termínech během ledna, února i března 2022. 

Dominikánská republika z Prahy v hlavní sezóně za 11990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!