Využijte akčních letenek společnosti Lufthansa a zaleťte si z Vídně (s přestupem v Mnichově) do Číny, konkrétně to Pekingu, již za skvělých 9990 Kč. Jestliže byste si přáli využít přímý let, pak zakoupíte zpáteční letenku se společností Austrian Airlines za 10 690 Kč! Termíny jsou k dispozici od listopadu do května následujícího roku. Místa se však rychle plní, proto s rezervací určitě neotálejte. Veškeré zájezdy do Číny s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat zbylé náklady na cestu, jako například transfer z/na letiště, stravování, ubytování či pojištění, na které v žádném případě nezapomeňte! V případě jakéhokoli úrazu byste si museli vše dost draho platit z vlastní kapsy. Proto doporučujeme podívat se na toto přehledné online srovnání pojištění

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází častokrát výhodněji. Nejprve však nabídky obou serverů porovnejte a až poté se rozhodněte. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Peking – Vídeň s přestupem v Mnichově můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

Přímé letenky Vídeň – Peking Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky do Číny
Čína z Vídně i přímým letem od 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!