Rádi byste ještě letos navštívili Chorvatsko? Do oblíbeného Zadaru se můžete pohodlně dopravit letecky přímo z výborně dostupné Prahy. Zpáteční letenky aktuálně pořídíte za 1 293 Kč. My jsme zvolili týdenní pobyt ve druhé polovině září, termínů za danou cenu či lehce vyšší cenu je ale aktuálně dostupných víc. Zadar vás okouzlí historickými památkami i celkovou atmosférou, při plánování cesty se inspirujte tímto online cestovatelským průvodcem po Chorvatsku. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Chorvatska nezapomeňte vyplnit a odeslat tento formulář. Nic dalšího aktuálně není třeba předkládat. Dál ale doporučujeme sledovat situaci a případné změny. 

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod >>.

 

Před odletem si nezaomeňte vyřídit cestovní pojištění. Při cestách po EU to sice není povinnost, ale je to jistota. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy.  Než ale zakoupíte letenky, raději odhadněte přeběžnou cenu celé dovolené. Nezapomeňte započítat transfer z/na letiště, stravování, ubytování nebo zapůjčení auta, což můžete vyřešit už předem z pohodlí domova přes Rentalcars.

 

Všechny volné hotely v Zadaru naleznete zde. Alternativní možností je registrace na Airbnb přes tento odkaz a následně využití slevy na první pobyt. Vzhledem k aktuální situaci může být ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase Praha–Zadar–Praha na termín 19. až 26. září rezervujte na webu společnosti Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce – bude to sice o něco dražší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky zadar ryanair
Letenky z Prahy do Zadaru, září, ryanair
Chorvatsko (Zadar) z Prahy za 1293 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!