Chorvatsko (Zadar) z Prahy koncem sezony za 798 Kč! (letenky tam i zpět)

Chorvatsko (Zadar) z Prahy koncem sezony za 798 Kč! (letenky tam i zpět)

Dopřejte si dovolenou v Chorvatsku mimo hlavní sezónu. Pokud nemáte problém vyrazit na vlastní pěst, jistě vám poslouží tip na levné letenky z Prahy do Zadaru. Ty pořídíte u nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair, například v říjnovém týdnu od 7.10. do 14.10. 2022. Za zpáteční let zaplatíte jen 798 Kč a pokud si pečlivě projdete kalendář termínů, za stejnou cenu najdete i pár dalších možností. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Nabídku ubytování v Chorvatsku najdete na stránkách Booking.

Letenky Praha – Zadar – Praha, například v termínu 7.10. – 14.10. 2022, můžete zakoupit skrze stránky letecké společnosti Ryanair >> Alternativně pořídíte i u ověřeného českého prodejce Pelikán, kde budou sice o fous dražší, ale na oplátku získáte následnou podporu v češtině.