Navštivte srdce severní Dalmácie! S dnešním tipem se můžete vypravit do nádherného města Zadar, které leží při pobřeží Jaderského moře. O těchto levných letenkách do Chorvatska jsme vám již před časem psali. Ještě pár volných sedadel zbývá a byla by škoda tuto akci minout. Letenky pořídíte v termínu 29.3. – 31.3.2022 s odletem z Prahy za skvělých 518 Kč. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud byste raději do Chorvatska vyrazili organizovaně, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Chorvatska musí čeští občané předložit platný digitální EU COVID certifikát. Pokud jej nemají, musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek. Cestující bez COVID certifikátu musí předložit na hranicích potvrzení o negativním výsledku PCR testu (ne starší 72 hodin od odběru) nebo negativním výsledku antigenního testu (ne starší 48 hodin od odběru). Další možností je prokázat potvrzením o úplném očkování, pokud od druhé dávky uběhlo 14 dní.  Doporučuje se, aby cestující vyplnili příjezdový formulář EnterCroatia. Podrobné informace najdete na tomto odkazu. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud si chcete udělat výlet i mimo Zadar, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Zadar – Praha v termínu 29.3. – 31.3. 2022 rezervujte na stránkách aerolinky Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde cena bude o něco vyšší, ale získáte zákaznický servis v češtině.

Chorvatsko z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!