Možnost vydat se do Chorvatska vlakem jste určitě již zaznamenali. Pokud ne nebo si potřebujete osvěžit paměť, nahlédněte do našeho článku Do Chorvatska vlakem každý den již od 590 Kč. V něm naleznete podrobně popsané možnosti i podmínky akce.

Nyní máte možnost využít speciální nabídku, kdy vám společnost nezajistí pouze jízdenku na vlak, ale rovnou i ubytování a stravování. Jak taková dovolená bude probíhat? Večer v ČR nasednete do vlaku, ráno se probudíte v Chorvatsku. Z vlakového nádraží vás autobus dopraví až k vašemu ubytování v hotelu Delfin Plava Laguna. Ten se nachází jen pár kroků od krásné pláže, využívat můžete i hotelový bazén se slanou vodou. Zajištěnou budete mít také stravu formou polopenze. Na místě strávíte 3 dny, poté vás opět vyzvedne autobus, doveze do Rijeky a vy absolvujete noční cestu vlakem zpět do vlasti. Vybírat můžete z několika termínů až do září, ceny začínají na 2 990 Kč. Našeho průvodce Chorvatskem si můžete přečíst zde.

 

 

Balíček vlak + hotel + polopenze můžete rezervovat zde >>

 

Pokud vám ubytování či délka pobytu nevyhovuje, samostatné jízdenky na vlak do Chorvatska zakoupíte zde >>. Ubytování si pak sami vyberte na Bookingu či Airbnb.

 

Děti do 12 let hradí pouze vlak a autobusový transfer.

 

vlakem do chorvatska regiojet
Vlak + hotel + polopenze Chorvatsko
Chorvatsko: Vlak + ubytování + polopenze na 3 dny od 2990 Kč! (akce od Regiojetu)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!