Na začátku června jsme vás upozorňovali na vlaky Regiojet, které vás přes prázdniny zavezou do Chorvatska. Daná nabídka se těšila masivnímu zájmu, dopravce se proto rozhodl přidat další spoje. To znamená, že do Chorvatska se nyní vlakem Regiojet můžete vydat každý den. Ať už si tedy chcete užít krátkou dovolenou, nebo u moře naopak strávit delší dobu, takto si snadno najdete svůj termín. Pokud byste přesto raději dali přednost dovolené s cestovní kanceláří, přehled všech zájezdů do Chorvatska naleznete zde

 

 

Kde jízdenky zakoupíte

Jízdenky zakoupíte přímo na webu Regiojet.

 

Do kdy je nabídka platná

Vlaky jezdí denně od 11. července až do 31. srpna. Pokud byste se na dovolenou vydali raději až po letních prázdninách, až do 25. září budou vlaky jezdit 3× týdně (vždy v úterý, pátek a neděli).

 

Odjezdová místa

Vlaky absolvují trasu:

17: 20 Praha hlavní nádraží

18:14 Pardubice hlavní nádraží

19:46 Brno hlavní nádraží

20:20 Břeclav

21:12 Bratislava

05:14 Lublaň

08:46 Rijeka

 

Cílová místa

Z Rijeky vás navazující autobusy dopraví do 30 oblíbených destinací včetně Puly, Novigradu, Makarske nebo Bašky vody.

 

Cena jízdenek

1/ Ceny míst k sezení ve voze Astra nebo v kupé začínají na 590 Kč

2/ Ceny míst v lůžkovém kupé začínají na 790 Kč

Přikoupit si můžete také jízdenku na návazný autobus do letovisek. Ceny začínají na 200 Kč.

 

Pozor, rezervujte si rovnou jízdenku na celou trasu! Tedy například z Prahy do Puly, nikoliv pouze do Rijeky. Pokud si zakoupíte samostatnou vlakovou jízdenku do Rijeky, potom už není možné dokoupit jízdenku na návazný autobus do konečné destinace.

 

Po zaplacení jízdenky máte ve vlaku garantované sedadlo. V ceně jsou zahrnuté všechny palubní služby RegioJet včetně kávy zdarma a Wi-Fi na palubě.

 

Podmínky pro cestu do Chorvatska

Při cestě do Chorvatska není nutné předkládat potvrzení o negativním výsledku testu na COVID-19. Je ale třeba vyplnit elektronický formulář. To udělejte ještě před odjezdem, na e-mail vám následně přijde potvrzení, které si vytiskněte a vezměte s sebou. Připravené mějte také potvrzení o zajištěném ubytování.

Počítejte také s tím, že během cesty musíte mít nasazenou roušku.

Do České republiky se z Chorvatska vrátíte bez povinnosti cokoliv předkládat nebo podstupovat 14denní karanténu. Chorvatsko je totiž řazeno mezi země s nízkým rizikem nákazy.

 

Ubytování v Chorvatsku

Veškeré volné hotely najdete na Bookingu. Cenově ještě příznivěji pak obvykle vychází rezervace ubytování přes stránky AirBnb. Pokud pro registraci využijete tento náš odkaz, z celkové ceny získáte znatelnou slevu.

Do Chorvatska vlakem každý den již od 590 Kč!
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!